Ana Sayfa
  hizmetlerimiz    foto-video    menulerimiz    foto-by-royal    iletisim
 
sanal-tur     izmir-kina 
izmir-düğün-salonları  
 
 

Bizi Farklı Kılan Hizmetlerimiz;              "Ayrıntılar detaylarda gizlidir"

* Tamamen Beyaz İncinin kendi bünyesinde olan By Royal Photo hayaliniz olan albüm çekimleri, albüm klipleri ve düğün hikayesi gibi sıra dışı işlere imzasını atar…

* Başka şubemiz yok, o akşam sadece bir gelin damadımız var, çabamız sizin için özel olan bu günü kusursuz hale getirmek.

* Standart menülerimizde kişi sınırlamaması olmaması sizin için ne kadar rahat olduğunu biz fark ettik, sizde fark edeceksiniz.

* Ekstra ve sürpriz ödemelerle karşılaşmazsınız, aksine ekstra görsel sürpriz hediyelerimizle karşılaşırsınız.

* Arzu ederseniz Beyaz İnci by Royal'e ayak bastığınız andan itibaren çocuklar için 400 mt çocuk oyun parkında isteyeceğiniz animasyon görevlisi eşliğinde eğlenceli dakikalar başlar.

* Bebeğinizle ilgilenebileceğiniz bebek odası

* Engelli iniş ve çıkış rampası

By Royal Photo (Kuaförünüzden çıktınız stüdyo aramanıza gerek yok bambaşka bir fotoğraf stüdyosunda hem eğlenecek hem de albümlerinizi yaptırabileceğiniz bir mekan. Yada dış mekan çekimleri için alternatif yerler.)

Seminer, Toplantı, Tanıtım vb. Organizasyonlar için:

* Konuşmacı kürsüsü,

* Telsiz ve kablolu mikrofonlar ve ayakları.

* Sehpa,

* Barkovizyon,

* Aktüel ve sabit kameralar,

* Fotoğraf hizmeti,

* Wirelles

 

 

 

 

 

Copyright © 2012 Beyaz İnci Kır Düğün Salonu                                                                                                                                                   İzmir Web Tasarım